Uwaga konkurs!!!

Początek roku szkolnego już niedługo, z tej okazji zapraszamy was do konkursu. Przeczytaj regulamin i pokaż nam co potrafisz :)

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

NA PROJEKT MURALU NAŚCIENNEGO

w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli

I. Organizator, idea, przedmiot konkursu

1. Grupa nieformalna  Szkolni Wizjonerzy  w ramach realizacji projektu: „SZKOŁA OCZAMI UCZNIÓW MALOWANA” wraz z członkami Stowarzyszenia Nowoczesna Szkoła ogłaszają konkurs na projekt muralu naściennego.

2. Celem konkursu jest wzmocnienie tożsamości szkolnej, aktywizacja uczniów do samodzielnej pracy twórczej i wyłonienie najlepszego projektu muralu czyli wielkoformatowego malowidła ściennego .

3. Mural ma zostać wykonany na ścianie przy parkingu Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli.

II. Warunki uczestnictwa w konkursie

1. Konkursu na projekt muralu skierowany jest do  uczniów i słuchaczy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych  w Pogorzeli.

2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

3. Prace powinny być wykonane i zgłaszane do konkursu indywidualnie.

4. Uczestnik Konkursu oświadcza, że jest twórcą projektu zgłoszonego do konkursu i przysługują mu autorskie prawa do projektu, a także, że zgłoszone prace nie zagrażają ani nie naruszają praw osób trzecich.

5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie projektu zgodnego z wymaganiami

określonymi w pkt. III niniejszego Regulaminu.

6. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu.

III . Wymagania jakie powinien spełniać projekt

1. Tematyka muralu naściennego:

a. 25 - LECIE ZSOiZ W POGORZELI,

b. OKNO DO WYOBRAŹNI,

c. WIZJA PRZYSZŁOŚCI,

d. „JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BĘDZIE NORMALNIE”.

2. Prace powinny być nowatorskie i nawiązujące do podanej wyżej tematyki.

3. Projekt muralu naściennego ma pokryć powierzchnię ściany budynku przy parkingu ZSOiZ w Pogorzeli  w całości lub w jakiejś części wynikającej z aranżacji projektowej i pomysłu autora.

4. Projekt może zostać wykonany w dowolnej technice plastycznej (odręcznie lub komputerowo)

5. Projekt, powinien zostać dostarczony obowiązkowo w formacie papierowym co najmniej A4.

6. Zwycięski projekt zostanie wykonany w całości lub w części na ścianie budynku przy parkingu ZSOiZ w Pogorzeli.

IV. Miejsce i termin składania prac konkursowych

1. Projekt należy dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli.

2. Nieprzekraczalny termin dostarczenia prac upływa 10.09.2020 roku.

V. Ocena prac

1. Oceny prac dokona Jury Konkursu powołane przez Organizatora konkursu.

2. Jury dokona oceny prac konkursowych pod kątem wymogów formalnych i walorów artystycznych i zgodności z tematem oraz możliwości realizacyjnych.

3. Komisja konkursowa wyłoni zwycięski projekt, który zostanie zrealizowany w całości lub w części na ścianie budynku przy parkingu ZSOiZ w Pogorzeli.

4. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne i niepodważalne. Od werdyktu Komisji Konkursowej nie przysługuje odwołanie.

VI. Nagrody

W ramach konkursu na projekt muralu naściennego przewidziane jest przyznanie nagrody.

Dzisiaj jest: Wtorek
24 Listopada 2020