Lekcja wychowania fizycznego w Parku Trampolin.

26 października br. uczniowie klasy I Technikum w ZSOiZ Pogorzela wybrali się wraz z nauczycielami wychowania fizycznego do Parku Trampolin w Śremie. Pobyt w Jump Space okazał się niezwykłą lekcją i odskocznią od codziennych zajęć. Skacząc na trampolinach , uczniowie rozwijali ogólną sprawność fizyczną , koordynację ruchową oraz kształtowali właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich  w znakomity nastrój i wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.

Czytaj więcej: Lekcja wychowania fizycznego w Parku Trampolin.

SŁODKI WTOREK W MUZEUM CZEKOLADY

25 października br. uczniowie klasy I LO w ZSOiZ Pogorzela, wybrali się na wycieczkę do Muzeum Czekolady w Poznaniu. Licealiści uczestniczyli w warsztatach czekoladowych, na których przedstawiona była min. historia czekolady, prezentacja multimedialna całego procesu powstawania czekolady a także degustacja kakao. Każdy uczestnik tworzył własną tabliczkę czekolady, zdobioną ulubionymi dodatkami.

Czytaj więcej: SŁODKI WTOREK W MUZEUM CZEKOLADY

Kursanci CKU na wycieczce

Dnia 12 października 2022roku grupa kursantów, ucząca się w Centrum Kształcenia Ustawicznego o kwalifikacji ROL.04, tj. Technik agrobiznesu, udała się na wycieczkę edukacyjną do browaru Szreniawa oraz Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego.

Czytaj więcej: Kursanci CKU na wycieczce

Za mundurem panny sznurem!

W dniu 29.09.2022 uczniowie ZSOiZ w Pogorzeli pod opieką Agnieszki Gabryszak-Madzi i Barbary Roszak wzięli udział w wycieczce do Leszna. Nie była to jednak zwykła wizyta w tym mieście, lecz spotkanie z wojskiem w ramach doradztwa zawodowego.

Młodzież najstarszych klas naszej szkoły miała okazję odwiedzić koszary 4 pułku przeciwlotniczego oraz 125. batalionu lekkiej piechoty, a także uczestniczyć w dniu otwartym Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lesznie.

Czytaj więcej: Za mundurem panny sznurem!

Pamiętamy!

Dnia 11 października 2022 r. klasa 3 technikum wzięła udział w projekcie edukacyjnym „Ocalmy od zapomnienia”, który ma na celu ochronić miejsca pamięci przed zniszczeniem. Przedsięwzięcie jest inicjatywą Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pogorzeli.

Czytaj więcej: Pamiętamy!

Noc Zawodowców 2022

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie 7 października 2022 roku zaprosiło zainteresowanych uczniów na  Noc Zawodowców. Wydarzenie odbyło się w godzinach popołudniowych i wieczornych w budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu.

Czytaj więcej: Noc Zawodowców 2022

Idą zmiany ;)

Miło nam poinformować, iż nowym opiekunem SU został Pan Wojciech P. Nowak 

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy poprzednim opiekunkom Paniom Agnieszce Wolniak i Agnieszce Dutkiewicz-Kostce.

Mamy nadzieje, że współpraca z nowym opiekunem będzie się dobrze układała :)

Samorząd Uczniowski ZSOiZ w Pogorzeli

Znajdź nas na Facebooku

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
9 Grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Delfina, Joachim, Joachima, Leokadia,
Loda, Waleria, Wielisława, Wiesław

Do końca roku zostało 23 dni.
Zodiak: Strzelec

Licznik odwiedzin

017125852
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tyg.
Do poprz. tyg.
W tym mies.
W poprz. mies.
Razem
530
1589
10701
17097815
16782
119397
17125852

Twoje IP: 35.175.107.142
Czas: 2023-12-09 12:50:43