Co roku w jesiennych miesiącach w trosce o bezpieczeństwo uczniów w naszej szkole przeprowadzony zostaje próbny alarm przeciwpożarowy połączony z ewakuacją uczniów, nauczycieli oraz pracowników z budynku szkoły.
Celem ćwiczeń jest uświadomienie przede wszystkim uczniom klas pierwszych, jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia. W starszych klasach przypominamy algorytm zachowania.
Akcja przeprowadzona 18 listopada 2022 roku, przebiegła bardzo sprawnie i zgodnie zasadami postępowania w czasie niebezpieczeństw. Po usłyszeniu sygnału alarmowego uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy opuścili budynek szkoły. Uczestnicy akcji doświadczyli najistotniejszych wzorców, gdzie priorytetem był brak paniki, szybkość i zwinność w opuszczeniu terenu zagrożenia oraz wspólnie pomaganie sobie. Na uwagę zasługuje fakt, iż uczniowie, nauczyciele, a także wszyscy pracownicy obsługi, zachowują środki bezpieczeństwa, doskonale znają drogi ewakuacyjne, a także bardzo szybko i sprawnie stawiają się na miejscu zbiórki.



| Dzisiaj jest: Wtorek |
| 20 Stycznia 2026 |
| Imieniny obchodzą Dobiegniew, Fabian, Sebastian |
| Do końca roku zostało 346 dni. Zodiak: Wodnik |