MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADPOSTAWOWYCH

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADPOSTAWOWYCH  W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 3 MIEJSCE NASZEJ UCZENNICY DAGMARY URNEJ - GOSTYŃ, 8 kwietnia 2022 r.

Reprezentacja uczniów ZSOiZ Pogorzela udała się do Gostynia, aby rywalizować w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych powiatu gostyńskiego w biegach przełajowych. Biegi odbyły się na obiektach OSiR.

Najwyżej z naszych zawodników została sklasyfikowana Dagmara Urna z klasy I LO, która wywalczyła 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt. Drużynowo Nasze dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu, z kolei chłopcy drużynowo wywalczyli 3 miejsce.

Skład drużyny dziewcząt: Wiktoria Mądra, Dagmara Urna, Julia Krawczyk, Karina Tusiuk, Alona Oliferuk, Monika Szymczak.

Skład drużyny chłopców: Tomasz Dymarski, Karol Żelazny, Szymon Reisner, Nikodem Chlebowski, Mateusz Kasperkowiak, Wojciech Błaszyk, Sergiusz Chojak, Jakub Konopka, Wiktor Manuszak.