Rekrutacja 2021/2022

Festyn szkolny

W piątek 15 czerwca 2012 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz absolwentów Szkoły Policealnej dla Dorosłych połączone ze świętem szkoły. Nasza placówka, jak co roku, świętuje dzień dla uczczenia swojego imienia ZIEMIA POGORZELSKA.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Piotr Curyk Burmistrz Pogorzeli, Pan Janusz Sikora Wicestarosta Powiatu Gostyńskiego, Ks. Dariusz Bandosz proboszcz Parafii p.w. św. Michała w Pogorzeli. Do wspólnego świętowania zaproszono również wszystkie miejscowe placówki oświatowe. Licznie przybyli przedszkolacy z Przedszkola Samorządowego "Raj psotników" oraz uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogorzeli wraz z opiekunami. Na wszystkich czekało moc atrakcji. Najmłodsi mogli korzystać z dmuchanego zamku, pomalować twarz, zrobić sobie zdjęcie jako Slavek i Slavko. Niemałe emocje wzbudził paintball czy zabawy sportowe. Nieco starsi doskonale bawili się dodatkowo na torze profesjonalnych kręgli, w rozgrywkach sportowych (tenis, piłka plażowa) czy w grach komputerowych on-line. Pod okiem fachowców mogli nawet postrzelać z wiatrówki. Na wszystkich czekały słodkie niespodzianki i pyszna zupa grochowa z kotła. Tylu atrakcji nie moglibyśmy zaproponować, bez wsparcia niezawodnych sponsorów. Dziękujemy firmie ACER z Pogorzeli, Panu Janowi Klonowskiemu - Naprawa Maszyn i Urządzeń Rolniczych z Pogorzeli, Firmie Real z Gostynia, Panu Ryszardowi Marciniakowi – Ubój Gospodarczy w Siedlcu, Pani Teresie Tomczak – ZPHU w Piaskach. W tym dniu nie zawiodła również pogoda. Dlatego już dziś zapraszamy do wspólnego świętowania w przyszłym roku.

Dzisiaj jest: Sobota
23 Października 2021